🚚 Сьогодні вивезуть сміття З понеділка діє нова угода на вивіз твердих відходів із Студмістечка КПІ. Попередня закінчилася 31 березня — новий тендер тоді ще не встигли провести, тому минулого тижня сміття накопичувалося і його ніхто не забирав. Надалі частину відходів вивозитимуть двічі на тиждень, але поки лише обмежену кількість. @kpicampus