🔦
У більшості гуртожитків нема і ближчим часом не буде світла через влучання по інфраструктурі ДТЕК, яке обслуговує Студмістечко й район КПІ.
Уточнили у дирекції: про терміни відновлення поки невідомо.
Вахтери на місці й контролюватимуть перепусковий режим, але ліпше пильнуй свою кімнату.
@kpicampus