🧑🎓 Магістрам першокурсникам
Усіх вступників і вступниць, які просили гуртожиток у заяві на вступ, поселять.
Для цього:
• робимедичнудовідку;
• cлідуй звичномуалгоритму.
Поселитися потрібно до 8жовтня (2 тижні з моменту наказу про зарахування). Але можеш відкласти це до виходу із дистанційки, повідомивши відповідального телефоном.
🤯 Особливі випадки
Якщо жив/ла до літа і твоє місце заняте чи недоступне, тебе можуть переселити до іншої кімнати. Це дізнаєшся уже від зав. гуртожитком.
Якщо вперше поселяєшся, у тебе на пошті буде лист із датою. Якщо листа немає — звертайся до відповідального за поселення на твоєму факультеті. Приїзди до вказаного гуртожитку із медичною довідкою й пакетом документів.
Залишилися питання — пиши в @kpicampus_bot