🏠 Поселення
Цього року у Студмістечку планують селити усього 6000 осіб.
У гуртожитках зможуть житистуденти та студентки, які:
• є ВПО, або проживають у ТОТ або ОНТ;
• жили в Студмістечку влітку;
• проходять практику;
• мають інші поважні причини.
Якщо не підпадаєш під жоден пункт, поселитися зможеш лише за наявності незайнятих місць.
Студентів та студенток, які знаходяться в академічній відпустці та не мають поважних причин для проживання у гуртожитку, селити не будуть.
@kpicampus