🥳🥳🥳 Автоматичне виселення
Тисячі КПІшників і КПІшниць збирали найголовніше й евакуювалися з Києва під розриви ракет і рев повітряної тривоги.
Повертатися до столиці, щоб припинити оплату, небезпечно. А виселення із обхідним здебільшого залишається неможливим.
Із директором студмістечка маємо спільне бачення: потрібно автоматично виселити всіх, а охочих поселити за простою заявою.
Учора із @voytukspeak представили алгоритм першому проректору, заручилися підтримкою й сьогодні надіслали офіційне подання.
Очікую погодження й відповідного розпорядження у понеділок зранку.
@kovalshare