♻️ "Оп, оп, живем-живем" або що таке EcoKPI
Ми народилися в жовтні 2019 року і одразу почали робити КПІ чистішим та привітнішим.
За пів року роботи, до коронакризи, ми:
• створили сітку сортувальних станцій із 12 гуртожитків;
• зібрали понад 4 тонни вторички;
• організували більше 10 вивозів сировини на переробку та утилізацію;
• розказували про еко скрізь, куди нас кликали;
• проводили екскурсії на сортувальну станцію "Україна без сміття";
• поширили класні паперові стікери та пак у Telegram;
• надихнули творця @PrintMeOut_bot додати фічу для пошуку можливості друку на екопапері;
• а ще постійно були на зв'язку і досі відповідаємо на всі питання кпішників про еко.
Наша пауза дещо затянулася, але чекати залишилося зовсім трошки
@ecoKPI