Обложка канала

Студгородок КПИ

5979 @kpicampus

Актуальная информация для жителей студенческого городка КПИ

Студгородок КПИ

4 года назад
Открыть в
🧳 Виселення після відрахування Якщо ти не складеш сесію, то маєш виселитися упродовж 14 днів після наказу. Проте можеш поновитися на навчання й залишатися в гуртожитку по 30 червня. Для цього по 28 січня: • напиши заяву за зразком; • підпиши її у заступника декана з навчально-виховної роботи; • подай зав. гуртожитком і оформи обхідний. Першокурсників, мешканців, які мають борги чи є в списку порушників, не поселяють. Оплатити маєш увесь термін проживання. Питання адресуй @kpicampus_bot