🧳 Виселення після відрахування
Якщо ти не складеш сесію, то маєш виселитися упродовж 14 днів після наказу. Проте можеш поновитися на навчання й залишатися в гуртожитку по 30 червня.
Для цього по 28 січня:
• напиши заяву за зразком;
• підпиши її у заступника декана з навчально-виховної роботи;
• подай зав. гуртожитком і оформи обхідний.
Першокурсників, мешканців, які мають борги чи є в списку порушників, не поселяють. Оплатити маєш увесь термін проживання.
Питання адресуй @kpicampus_bot