Тролейбусний маршрут №56 відкриється 25 липня. Маршрут вводиться у зв’язку з обмеженням режиму роботи Салтівської лінії метрополітену, працюватиме протягом двох місяців.
Тролейбус курсуватиме за маршрутом: метро «Академіка Барабашова» - пр.Ювілейний – вул.Гвардійців Широнінців – вул.Валентинівська – «Східна Салтівка».