У Харкові з понеділка 16.05 відновлять роботу міського транспорту, – мер міста Ігор Терехов. Автобуси, трамваї та тролейбуси будуть курсувати з 7:00 до 19:00. Перші два тижні проїзд буде безкоштовним. Жителів, що укривались в метро після обстрілів будинків, розселять по гуртожиткам.