Органи соціального захисту населення міста Харкова не можуть здійснювати повноваження в повному обсязі.
Це пов'язане із вторгенням російских військ на територію України. Проте соціальні працівники залишаються на зв'язку з містянами і в межах можливостей намагатимуться надати допомогу.
Харків'яни можуть звернутися до органів соціального захисту двому способами:
- через електронну пошту: [email protected]Департаменті соціальної політики
- у соціальній мережі «Facebook»: https://www.facebook.com/soczahist.kh