#новини
📲 Український медичний АІ-стартап Mark залучив $200 тис. від колишнього радника голови Мінцифри
Український MedTech-стартап Mark, заснований у 2021 році, оголосив про отримання $200 тис. посівних інвестицій. Загалом стартап залучив $500 тис. від своїх засновників, Максима Дем'янюка та двох бізнес-ангелів, чиї імена не розкриваються.
🏥 Mark розробляє додаток для смартфона, який керує медичною інформацією пацієнта, аналізує показники здоров'я та може попереджати про можливі проблеми.