#новини
💸 Інвестори дозволили реструктуризувати еврооблігації «Нафтогаз» із погашенням у 2022-2026 роках
Більшість інвесторів підтримали реструктуризацію єврооблігацій «Нафтогазу» з погашенням у 2022-му та 2026 роках.
🧐 У липні 2022 року уряд пішов на дефолт за єврооблігаціями НАК «Нафтогаз України». Перебування у стані дефолту ускладнює залучення коштів. Одним із перших рішень Чернишова на посаді було укладання угоди з компанією Lazard, яка допомагає в реструктуризації двох випусків єврооблігацій. Йдеться про випуск на $350 млн 2022-го і $500 млн 2026-го. Щодо випуску 2024-го вже є домовленість про реструктуризацію.