#новини
🇦🇹 Австралійська European Lithium хоче інвестувати $1 млрд у видобуток літію в Україні
European Lithium планує розпочати видобуток літію в Австрії, а після цього головним пріоритетом компанії може стати українське родовище «Ділянка Добра» у Кіровоградській області.
🛠 European Lithium – австралійська компанія, акції якої котируються на Австралійській та Франкфуртській біржах. З 2012 року компанія розробляє літієве родовище та будує збагачувальну фабрику в Австрії. Також European Lithium домовилася про будівництво переробного заводу у Саудівській Аравії. Головний клієнт компанії – автомобільна корпорація BMW.
👉🏻 Детальніше 👈🏻