#новини
🔥 Три облгази РГК перейшли під контроль Нафтогазу
«Сумигаз», «Вінницягаз» та «Дніпропетровськгаз», які раніше працювали під брендом «Регіональна газова компанія», увійшли до групи «Нафтогаз».
⛓️ «Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз» управляє активами, а «Газорозподільні мережі України» (бренд «Газмережі») координує приєднані команди, оптимізує їхню роботу, формує стратегію розвитку та отримує ліцензування.
👉🏻 Детальніше 👈🏻