#новини
💸 Україна планує продати держкомпанії з великою знижкою заради наповнення бюджету
Україна готується продати великі державні компанії за заниженими цінами. Мета полягає в тому, щоб зміцнити бюджет і покласти край багаторічній посткомуністичній спадщині корупції та безгосподарності, яка підірвала економіку країни.
🇺🇦 Держава у найкращому разі може заробити понад $400 млн за рахунок продажу підприємств, починаючи від виробника добрив і закінчуючи комунальними підприємствами, металургійними заводами та виробником інсуліну. Ще $190 млн може надійти від оренди сільськогосподарських угідь