#інвестпропозиція
🔥 Пропонуємо здійснити інвестицію в новий девелоперський проект Hamilton House від преміум забудовника Ellington Properties в ОАЕ (Дубай), який через високий попит, не виходив у відкритий продаж і був розпроданий всього за 4 дні!
🏡 InVenture з партнерами в ОАЕ отримали ексклюзивне право на продаж нерухомості 4-го поверху комплексу.
Ми формуємо пул інвесторів, щоб Ви мали можливість купити нерухомість в роздріб за ціною придбання цілого поверху, а це -10% від ціни!
🔝 Інвестиція з урахуванням зростання ціни нерухомості (30% під час будівництва та подальшого щорічного зростання) та здачі в оренду (8% річних) може окупитися лише за 5 років!
💸 Інвестиції у придбання квартири стартують від $162 000, до того ж одразу не потрібно платити всю суму, є розстрочка від забудовника з першим траншем - 24% від суми.
👉🏻 Детальніше про пропозицію 👉🏻 Приєднуйтесь до InVenture