😈 Щось коїться на росії з AppStore та іншими сервісами
Російські джерела повідомляють про збої у роботі Steam, AppStore, Microsoft, Playstation, Xbox та EA. Вони не відкриваються без VPN.
UPD: на жаль, ті ж джерела повідомили про відновлення доступів 😒