ADD IMAGES iLounge(@ilounge_official). Ой, яка сумна новина 🥹 Після виходу Apple з rосії оператори не змогли домовитися з компанією про пі
Обложка канала

iLounge

💙 Думаем и пишем о том, что так любим — Apple, новые гаджеты, интересные статьи и просто полезные аксессуары!

iLounge

4 года назад
Открыть в
Ой, яка сумна новина 🥹 Після виходу Apple з rосії оператори не змогли домовитися з компанією про підтримку функцій VoLTE та VoWiFi для iPhone 14. Тому технології покращення звʼязку у московії недоступні. Та замість того, щоб подумати в чому причина відмови компанії ввозити свою продукцію, користувачі хочуть подати позов на Apple. А дехто з ентузіастів вирішив пофантазувати, яким був би iPhone, виготовлений в ссср. У Телеграм певно нема реакцій, щоб описати реакцію на це 🤢