Ой, яка сумна новина 🥹
Після виходу Apple з rосії оператори не змогли домовитися з компанією про підтримку функцій VoLTE та VoWiFi для iPhone 14. Тому технології покращення звʼязку у московії недоступні.
Та замість того, щоб подумати в чому причина відмови компанії ввозити свою продукцію, користувачі хочуть подати позов на Apple. А дехто з ентузіастів вирішив пофантазувати, яким був би iPhone, виготовлений в ссср.
У Телеграм певно нема реакцій, щоб описати реакцію на це 🤢