🥲Нарешті щось по ділу
Після кількох провальних кроків, Ілон вирішив спитати, чи варто йому лишатися СЕО Твіттера. Обіцяв, що послухає голосів більшості і поки всі за те, щоб він пішов.
Нагадаємо, що Ілон нещодавно: заблокував можливість верифікації через український номер, прибрав позначку показу з якого пристрою був зроблений твіт, прибрав а потім повернув Простори у соцмережі, а також запланував банити акаунти, які діляться своїми іншими соцмережами у Твіттері.