#electro
Виконавець: iota
Реліз: Aeiro
Рік: 2020
Австралійська школа глибокої електроніки є однією з найцікавіших та найулюбленіших. Ми вже якось знайомились з колективом OK EG. Цього разу пропоную вашій увазі ще одного її представника, який (яка🤔) іменує себе iota. Маємо досить цікаве електро з відтінками драмнбейса і брейкбіта (Aeiro і Kissed By The Spiral). Атмосферність тримається на рівні, а загальний сюжет побудований в sci-fi дусі. Треки подекуди насичені густим басом. Interzone з його утробними низами це наглядно демонструє і буквально рухає все навколо своїм неймовірним грувом. Його раджу слухати на якісному обладнані, аби відчути весь спектр емоцій. Власне, як і весь реліз.