Обложка канала

Борисов

Телеграм-канал украинского ресторатора Дмитрия Борисова.

Борисов

4 года назад
Открыть в
Цікавий обмін думками з колегами щодо івентів в умовах війни. Маю такі спостереження: 🌭люди сумують за подіями, це один з небагатьох доступних способів отримати хоча б якісь позитивні емоції 🌭треба, аби події розробляла локальна команда, яка розумію настрої в місті тут і зараз, бо все змінюється щоденно 🌭 необхідно бути щирими 🌭 якщо заявляти про благодійну складову, то з чітким посилом і звітом, прозорими механіками 🌭 щодня необхідно зважати на новини з фронту і зважувати доречність анонсів. www.restorator.ua/post/iv…taurants
Івенти в закладах: чи доречно влаштовувати, як проводити та як розповідати про них в умовах війни

Все частіше на сторінках закладів з’являються анонси різноманітних подій: від дитячих майстер-класів до шефських вечерь, від музичних вечорів до коктейльних вечірок. Іноді їх сприймають добре, іноді під публікаціями анонсів можна знайти немало негативних коментарів щодо недоречності розваг в умовах воєнного часу. Ми поспілкувалися з рестораторами та інсайдерами ресторанної індустрії з Києва, Харкова та Львова, аби розповісти про їхній досвід організації подій в закладах, та підготували гайд щодо

UA Restorator