⚡️Ситуація в столиці станом на 08:30
50% житлового фонду міста працює в режимі аварійного відключення електроенергії.
Водопостачання в Києві відновлено повністю. Однак, у деяких споживачів все ще може спостерігатись понижений тиск води, особливо верхні поверхи багатоповерхівок, які знеструмлені. Найближчим часом очікуємо стабілізацію ситуації.
Теплопостачання в місті відновлюється. Аварійні бригади працюють в посиленому режимі.
Мобільний зв’язок.
Функціонування мереж усіх мобільних операторів безпосередньо залежить від електропостачання. Як тільки енергосистема стабілізується – зв'язок з’явиться в усіх районах Києва.
Боремося 🇺🇦