“І знов Олівія” Елізабет Страут
Це другий збірник невеликих історій про людей, які оточують Олівію Кіттерідж. Його можна читати як продовження першої книги “Олівія” чи почати як самостійний збірник оповідань.
Тринадцять зовсім різних історій про людей, котрі як і Олівія, живуть чи колись жили в маленькому містечку Кросбі. Вони одружуються, працюють, дорослішають, живуть звичайним життям зі своїми проблемами та халепами. Час від часу доля чи випадок стикають їх з Олівією, котра попри що не дуже приємна людина, завжди вміє допомогти та втішити.
За першою книгою знято дуже класний міні-серіал HBO з Френсіс МакДорманд "Олівія Кіттерідж", де кожна серія розповідає про певний відрізок життя Олівії та її знайомих. Френсіс МакДорманд отримала Золотий Глобус за цю роль, як на мене, вона дійсно ідеально скидається на відверту та вічно незадоволену Олівію.
5/5⭐️