Обложка канала

EL MUNDO Agency

Уютное турагентство в Днепре. Душевные путешествия.

EL MUNDO Agency

5 лет назад
Открыть в
Занзібар. Ще минулого року це був досить екзотичний острів десь у Індійському океані. А вже сьогодні тут побували 6 із 10 ваших друзів. Що ж це таке коїться?

Ну по-перше, для подорожі на Занзібар не потрібно ніяких тестів та ще й віза по прильоту. По-друге, прямий рейс із Києва, та щей декілька разів на тиждень. По-третє, на сьогодні - це максимально доступна екзотика з дійсно крутими пляжами з готелями на будь-який смак.

Так, ви все правильно зрозуміли, ми повертаємось до наших улюблених готелів. Отже, зустрічайте Essque Zalu Zanzibar - самий інстаграмний готель острову.

Розташований у Нунгві, у тихому місці. Це ідеальний готель для спокійного романтичного відпочинку. Невелика, але дуже зелена територія. Просторі люкси та дворівневі вілли з балконами або терасами. Вілли на 3 або 4 спальні. На кожній віллі є власний басейн. Стильний дизайн інтер'єрів. Багато арт-об'єктів.

З інфраструктури: пейзажний басейн із видом на море, Спа-центр, дитячий клуб, три ресторани, що пропонують чудові страви. На всій території надається безкоштовний Wi-Fi.

Летимо в готель Essque Zalu Zanzibar 5* на день Святого Валентина! Із Києва прямим рейсом 10.02.2021 на 10 ночей. Харчування - сніданки та вечері. Пакетний тур за двох - 3909 €.

💬 Пишіть @elmundoagency