Єдине, шо пам’ятаю з того дня — як друг у наш загальний чатік написав це повідомлення, а також як я пішла на студію грати на барабанах, бо була дуже зла і хотіла вимістити цю злість. Зламала палички, а потім пішла на мітинг в Тбілісі, де побачила, скільки людей нас підтримує.
Чарівний день, попри всю трагічність. Пам’ятаю тільки світле.