«З сьогоднішнього дня в’їзд до Бахмута цивільним та журналістам заборонено. Ворог намагається взяти контроль над усіма під’їздами до міста, і якщо це станеться, місто потрапить у кільце, і виїхати звідти буде вже неможливо.
Сьогодні в Бахмуті випав сніг. На якусь хвилину серед похмурого неба вийшло неймовірно красиве сонце та осяяло руїни своїм світом. Як же боляче було дивитись на це».
Бахмут, 12.02.2023.
Місто в якому я була двічі, і обидва рази закохана.
Фото: libkos