Сьогодні вперше зіграла:
— у Лісабоні з гуртом
— на електронних барабанах
— у плюс (тобто, я не займалась організацією, не витрачала гроші на це і навіть заробила якусь суму, бо це був донейшн фрі концерт)
Не 100% задоволена, бо переживала за звук (погано чула себе, думаю, на майбутнє можна буде щось придумати із моніторингом). Але ідеального не буде ніколи, я дуже рада, що займаюсь улюбленою справою на новому місці і випадково знаходжу таких людей, які розділяють те, що мені дорого.
Далі — більше. І краще.
🤍