Загинули вже 16 дітей
Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко звернувся до російських медиків з закликом відкрито засудити війну Росії в Україні.
"Це тероризм, тому що ваші військові обстрілюють мирні квартали наших міст, стріляють в машини екстренної медичної допомоги, руйнують наші лікарні бомбами, не дають довести ліки та продукти харчування в лікарні", - написав Ляшко у фейсбуці трьома мовами.
Він уточнив, що загинуло 16 дітей, ще 45 поранено.
Ляшко нагадав медикам про клятву Гіппократа і закликав їх вийти на площі міст.
"Засудіть війну відкрито! Не бійтеся! Скажіть правду своїм пацієнтам. Допоможіть нам, українцям, врятувати світ!", - написав міністр.