Історія нічому не вчить
🤦🏻♂️ Глава МЗС Угорщини Сійярто прибув до Мінська: Говоритиме про мир в Україні
За його словами, Угорщина очікує, що всі члени міжнародного співтовариства діятимуть заради миру якнайшвидше та "уникатимуть дій, які можуть призвести до продовження або ескалації війни".
"Війна в Україні загострюється, через бойові дії гине все більше людей. Людські життя необхідно рятувати зараз, а це можна зробити лише з миром", - сказав Сійярто.
"Це мирна позиція, яку я буду займати на переговорах у Мінську сьогодні. Очевидно, що багато хто буде атакувати візит, але наша позиція чітка: канали комунікації повинні бути відкритими. Якби ми не діяли таким чином, я б не зміг донести послання заклику до миру", - додав міністр.
Підтримати| Telegram| Facebook | Twitter