Снова нас с вами просят о помощи!
Вітаю вас шановне панство, до вас звертається командир десантно-штурмового взводу у складі підрозділу що виконує бойові задачи на Східному напрямку. Ви вже двічі допомогали покращити боєздатність нашого підрозділу за що я щиро вам вдячний. Але зараз вимушений знову звернутись до вас з проханням про допомогу, для забезпечення нашого взводу нам потрібен "бусік" і ми його знайшли, це DAF 400 на дизелі. Ціна питання разом з доведенням машини до ладу та фарбування 48 000грн. Через два тижні машина вже в строю буде бустити логістику нашого підрозділу. Завчасно дякую вам за допомогу. Разом до Перемоги!
https://send.monobank.ua/jar/7g47ijgazE