Обложка канала

CanadaCat - Canada Québec Montréal Gaspésie

Все, что вы хотели знать о Канаде и Квебеке, но боялись спросить.

CanadaCat - Canada Québec Montréal Gaspésie

3 года назад
Открыть в
Бачу, в нашому чаті паніку потихеньку розводять, тож почитайте поради нашого колеги щодо дій на випадок підриву ЗАЕС. Окрім запасів питної води у відносно невеликій зоні навколо станції та вміння сидіти вдома вам навряд щось знадобиться. Дослухайтеся до порад ДСНС, Енергоатому та Міноборони. Публікуємо це не для того, щоб розводити додаткову паніку, а навпаки. Бо несеться надто багато фейків та обурення. https://t.me/khodolovsky/370
✙Єлісей Ходоловський➔✙

Пояснення від мене: 👉 йодид калію - пити не треба (горілку теж); 👉 тим, хто живе на контрольованій території, яка теоретично може потрапити в зону ураження - стануть в нагоді скіли, отримані три роки тому за ковіду (пам'ятаєте, болячка така була?) - сидіти вдома, при потреби вийти на вулицю вдягати маску та щільний одяг, що закриває відкриті ділянки шкіри, при поверненні додому - приймати душ та за потреби прати одяг, мати запас бутильованої питної води та продуктів; 👉 реальна конфігурація зони ураження, що потрапляє, що не потрапляє - залежить від напрямку вітру і погодних умов тут і зараз; 👉 розміри та площа зони ураження а також радіаційний фон при аварії - менші за ті, що були при аварії на ЧАЕС, але не забуваймо, що крім реакторів, є ще сховище відпрацьованого палива; 👉 русня - народ-гній, народ-підор, народ-мразь, народ-вірус.

Telegram