Українці купили на 32% більше антидепресантів, ніж торік. У першому півріччі 2022 року в Україні продали антидепресантів на 496 млн грн або 1,4 млн штук упаковок, свідчать дані консалтингової компанії «Бізнес-Кредит». Найбільше зростання продажів ліків, які використовуються для лікування ментального здоров’я, було зафіксовано в лютому – одразу на 50%.
У брендах за продажами в грошах лідирує Pfizer з його препаратом «Золофт», якого було продано вдвічі більше, ніж торік, – на 47 млн грн. Найпопулярніший за цей період антидепресант в упаковках серед українців – «Амітриптилін». Його продали понад 180 000 упаковок.