На Київщині у понеділок, 5 вересня, рятувальники продовжили гасити пожежі на торфовищах. Через це у Києві зафіксували задимлення та погіршення якості повітря.
До покращення ситуації фахівці рекомендували:
• закрити вікна будинку
• по можливості не перебувати на вулиці
• пити багато води
• якщо є очищувач повітря, то включити його на максимум.