І перед сном, малята, плануємо день на завтра.
📢 ENERGIE EMBARGO JETZT!
April 6 at 17:30
📍in front of the Bundestag, Berlin
🇺🇦Уже 6 квітня ми проводимо лежачу акцію в знак солідарності з Україною. Світ зобов’язаний говорити про Україну та жертв війни до самого її завершення. Приходьте та розповідайте про нашу акцію в інших спільнотах.
Будемо вимагати ембарго на газ, нафту та вугілля з Росії. Бо гроші, які з цього заробляє росія, йдуть на патрони та ракети, які щодня вбивають українців.
Будь ласка, одягніть одяг, який може трохи забруднитися/змочити, візьміть куртки, килимки, ковдри або великі мішки для сміття. Ми ляжемо перед Бундестагом, щоб вшанувати пам’ять загиблих від російських військ українців.