Так от малята, маю друзів(раптово), та товаришей росіян за місцем народження, тут у Німеччині, які дійсно допомагають справою.
Це саме ті росіяни, які вже давно покинули рф, деякі більше 8 років тому. Вони переважно не мають акаунтів в багатьох соцмережах, бо не бачать сенсу їх використання, і дуже стислі у своїх думках. Цікаво б вам було подивитись (або почитати) маленькі інтерв’ю з ними, що саме вони відчувають?
Для тих, хто перебуває зараз у стані ахуя і глибокої ненависті – це нормально і вони це розуміють(не самі сказали, а я роблю висновок після спілкування).