Малятка, шо це за новості? Звертаюсь до тих, хто не знає пана Шольца. Переїжджати до країни, владу якої ви не відслідковуєте – це як купувати булку, не питаючи про начинку. А може там полуниця, а у вас, ой, алергія.
Ну добре, Шольц – це ваш канцлер(за якого не всі тут мають право голосувати лол).
І панy Шольцy б трохи підредагувати тексти, щоб не провокувати людей.
Але ми точно не знаємо, чи розуміє пан, наскільки потужна пропаганда в Росії. Що казати, якщо частина родини, яка проживає в Росії з піною біля рота кричить у телефон розгромленній частині родини з України, що вони нічого не знають, а Росія знищує нацистів (прим. ред. маєте бути вдячні, лол).