Ой, малята, дивіться Німеччина збагнула нарешті шо вона бореться з вітряними мельницями. З 1 квітня відміняють оці ваші 2G, 3G та 5G. Цікаво, чи будуть ще завзяті параноїки(як я) за інерцією натягати маску в убані? Ой, так вони й залишають мандат на маски у транспорті 🤔