Малятка, дай, думаю, шось вам приємне на ніч скину, шоб спали краще – 30 днів преміум доступу до Calm по цьому лінку безкоштовно. І, так, обурені тим, що я кидаю реферал лінки – спокійно, я за те нічого не отримую і просто ділюся. А чого б ні, якшо є?
А ще тіп: зареєструйтесь з компу, а не з телефону, бо там вас можливо заредиректять на 7 днів до преміуму. А вже потім залогінетесь на телефоні. І не забудьте відмінити автореньювал, якшо не хочете шоб Calm тихенько списав з вас ~40€ за наступний рік користування. Тьотя Настя прочитала за вас FAQ.