Immigrants to Germany, which stereotype or cliché about the country turned out to be completely wrong?
Ну по-перше, ми не імігранти лол, а експати, так, малятка?
А по-друге, ой, в одному реченні і не скажеш.
Всім іншим пост на реддіті також пропонує замінити свої рожеві окуляри на чорні рей бан.