Доречі, малятка, нагадаю, що по тижневому, місячному та річному BVG тікету ви маєте право безкоштовно брати с собою одну людину:
💛 Кожен день з 8-ої вечора до 3-ої ранку
🖤 У вихідні цілодобово
💛 А також під час державних (але німецьких, не наших) свят