Я канєшно вибачаюсь, малятка, ви хороші хлопчики і дівчатка, і розумію, шо ви економите час, записуючи голосові повідомлення, але, бляха, як ви думаєте, як зручно волонтерам, які відповідають на сто питань різним людям з конкретними випадками слухати 1:25 вашого повідомлення? Не робіть так. Дякуємо.
Ваш мультитасковоспроможний кастомер сапорт.