Доречі, малята, тут є стаття (правда піврічної давності) який діджитал банк найбільш експат-френдлі. Поки я ще працюю над інфою про банки для людей “під захистом”, ця стаття вам дасть хоча б ориєнтир. Одразу скажу – спробуйте відкрити акаунт у Nuri (тут я, доречі, колись працювала) і Tomorrow. Це має бути легко за біометричним паспортом.
Чула, чула новину про Revolut, але, малята, не спішіть. Після того як був опубліковуваний прекол СЕО цієї контори вона значно втратила довіру.
І так, ще одне. Vivid засновники – це бувщі c-левели банку Tinkoff Bank. Яка зараз з ними ситуація поки мені не відомо. Ну це вам так інфа для обробки.
nichtverstehen.berlin/blog/ho…-account