Новини з ванної, їжата
Так, я нарешті згадала, що я маю можливість порозпускати тут свої соплі.
Ви певно думаєте, чого це я стала писати українською? Як влучно прокоментував однойменне питання в основному каналі мій читач – «таке життя». Від себе додам «малята».
Під час війни з каналу повидалялося багато читачів, але в мене немає жодного жалю.
Коли перейшла на українську – повидалялися аномально.
Це лише означає що вибір був вірним.
Зараз мій мозок плавиться під гарячою водою, і я хочу лише відпочити – завтра знову стендапи-хуяпи.
У четвер їду на Коттбусер Тор працювати перекладачем у готелі — заселяти людей. Маєте бажання потусити – велком.
А взагалі я просто прийшла привітатися 💜