Гормони — диригенти життєво важливих процесів у організмі. Від них залежить наш зовнішній вигляд: шкіра та вага, наш внутрішній стан — настрій, метаболізм та баланс усіх процесів. Та чи можна подружитися зі своїми гормонами і як це зробити, розповідає Наталія Самойленко, дієтолог-ендокринолог і засновниця клініки дієтології.
Експертна колонка Наталії Самойленко: як подружитися зі своїми гормонами
#здоровʼя