Завтра країна почує про полонених. Їх досі дуже багато. Деякі з них у полоні вже сьомий рік. Попри це тема ув’язнення наших громадян все менше лунає серед нас. Не маємо права забути і зробити вигляд, що нічого і нікого немає. 10 жовтня о 18:30, біля Золотих воріт відбудеться акція «Нагадай про кожного».Приходь і нагадуй. Сотні людей “там” будуть вдячні тобі, коли повернуться на волю.⠀Подія в Facebook