Обложка канала

aesthetics neptune

*кусочек моей души*

aesthetics neptune

3 года назад
Открыть в
Всіх зі святом і не сумуйте якщо ви без пари у цей день, постарайтесь зробити сьогодні те що хочете вже давно або просто присвятити цей день собі. Є можливість лежати в ліжку цілий день і дивитись серіали чи фільми, зробіть це. Закажіть собі суші чи їжу з нового закладу який відкрився у вашому місті. Немає світла? Почитайте хорошу книгу, підіть в кав'ярню на розі вулиці, погуляйте в місцевому парку, по дорозі додому купіть пляшку вина та квіти у бабусі, вечером випийте цілу пляшку самі чи з подругою. І головне радійте кожному моменту, не важливо чи сьогодні сонячно чи падає дощ. Дякую що ви залишаєтесь зі мною тут, сумно звісно що кожного дня число підписників зменшується але я ціную тих які залишаються і дуже вас люблю. Всіх цьомаю❤️✨