Останнім часом у нас багато нових підписників, я дуже рада цьому і надіюсь вони залишаться тут на довго🥹
Для новеньких коротка інформація, перші пости на початку дня виходять по українському часу в обід, через те що на даний час я за кордоном і в мене велика різниця в часі. Довгий період часу канал вела на російській (досі жалію про це). В неділю та понеділок я інколи роблю собі вихідний від соціальних мереж і тому майже не кидаю сюди пости в ті дні. Вибачте що так все офіційно розписала😅 але насправді я не така серйозна, і ви будете часто бачити мої божевільні, а деколи й корисні думки тут. Всіх цьомаю💋✨