#нумізматика #україна
🐆Рись Євразійська готується до стрибка.
🪙Завтра, на радість усім нумізматам, НБУ вводить в обіг нову пам’ятну монету:
📌Назва - «Чорнобиль. Відродження. Рись євразійська».
📌Серія - «Флора і фауна».
📌Номінал - 5 гривень.
📌Матеріал - нейзильбер.
📌Тираж - 40 000 штук (з них 20 000 - у сувенірній упаковці).
📌Дата випуску - 26.04.2023 року.
📌Дата початку реалізації НБУ та банками-дистриб’юторами - 01.05.2023 року.
🏦Як Ви помітили, офіційна дата випуску і початку реалізації - різняться. І це не моя видумка, а офіційна інформація з рішення Правління НБУ (ось так все серйозно).
🐻🐴Це продовження серії, в яку вже входять «Ведмідь бурий» та «Кінь Пржевальського».
🥹Тому, не штурмуйте завтра бідний та нещасний онлайн-магазин НБУ. Дайте йому відпочити перед черговим системним збоєм та «падінням»…
P.S. - інформація про вихід цієї монети вже відома давно, але я викладаю її лише зараз аби вона не загубилась у загальному інформаційному шумі та була максимально корисною перед самим випуском.