Втрати ПВК "вагнер" перейшли позначку в 30 000
російське військове формування «ПВК Вагнер» втратило у війні проти України понад 30 тисяч бійців убитими і пораненими.
Про це 17 лютого повідомив координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі.
За даними американської розвідки, практично половина вбитих “вагнерівців” загинули в боях з середини грудня.
У боях за загалом було ліквідовано понад 9000 найманців з ПВК, найбільші втрати почалися саме з грудня місяця, а 90% з убитих з грудня вагнерівців були ув'язненими, – Джон Кірбі.
@@PETRARCHY