Пентагон повідомляє, що перший батальйон наших військовослужбовців чисельністю 635 осіб завершив п'ятитижневий курс навчання на БМП Bradley у Німеччині на полігоні Графенвер
Наразі розпочато підготовку другої батальйонної групи з 710 бійців на Bradley та M109А6 Paladin.
Третя група з 890 солдатів розпочне навчання на БТР Stryker наступного тижня.@PETRARCHY